Butikowy hotel/Najlepsza inwestycja

BUTIKOWY PROJEKT HOTELOWY

W dzisiejszym odcinku zaprezentujemy Wam wyjątkowy hotel, który może być świetną inwestycją dla tych z Was którzy chcą mieć coś takiego na własność.

Odwiedź nasz kanał na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=UiVwvNloSJ4

W 2003 roku obecny właściciel kupił ziemię, na której w latach 2005-2008r, obok starego sadu, został wybudowany pierwszy z budynków hotelowych oraz prywatny dom w stylu willi ranczerskiej. W kolejnych latach, w związku z dużą popularnością hotelu, nieruchomość powiększała się o kolejne zabudowania.

ROZKŁAD

Obecnie nieruchomość składa się z dwóch budynków hotelowych z dużą częścią jadalnianą, spa oraz pokojami dla gości.

Budynek nr I

* Restauracja, Bar, 2 sale konferencyjne, 11 pokoi premium.

Budynek nr II

* Salę konferencyjną, Business-spa z 5 gabinetami, Jacuzzi, basen zewnętrzny oraz ruska banię,

2 apartamenty, 22 pokoje standard.

Z hotelem nieodłącznie związane są zwierzęta – konie oraz 30 sztuk bydła Highland Cattle. Z myślą o nich przygotowano:

* stajnię z boksami, * nowoczesną halę do jazdy konnej, * round-pen z zadaszeniem do treningów, * padok zewnętrzny, * siodlarnię i myjnię dla koni.

Na terenie nieruchomości znajdują się 2 oczka wodne w tym jedno zamieszkałe przez wiele gatunków ryb, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników wędkowania. Dodatkowo znajdują się tutaj 2 parkingi, zewnętrzny z 40 miejscami i drugi na około 20 miejsc.

Mnóstwo zieleni, drzew, stary sad z jabłonkami

Całość terenu jest strzeżona i monitorowana 24h.

LOKALIZACJA

Jest to obiekt powstały z myślą o odpoczynku od miejskiego pośpiechu i zgiełku. Położony jest wśród łąk i lasów w malowniczej miejscowości.

Jednocześnie jedynie 3 km od Hotelu znajdują się sklepy, bank, poczta czy apteka, a 11 km od Hotelu w Płońsku znajdziecie pozostałe usługi.

To wymarzone miejsce na integrację i aktywny wypoczynek. Dużym atutem jest Restauracja wyróżniona prestiżową nagrodą Poland 100 Best Restaurants. Nad całością czuwa przyjazna i profesjonalna obsługa.

Butikowy projekt hotelowy położony na malowniczej działce, 55 km od Warszawy (60 min od centrum Warszawy), 11 km od Płońska i 30 km od lotniska w Modlinie. Idealne miejsce zarówno na jednodniowy wypad za miasto jak i pyszny obiad do restauracji.

Szczegóły dotyczące tego hotelu znajdziesz tutaj https://partnersinternational.pl/nieruchomosc/komercja/naruszewo

INFORMACJE DODATKOWE

Media: woda- miejska; dodatkowo studnia głębinowa, prąd- hotel posiada dodatkowy generator na wypadek awarii w dostawie prądu, nowa instalacja fotowoltaiczna wybudowana w 2021 roku, kanalizacja- nowoczesna instalacja wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie- pompa ciepła. Dodatkowo własna, ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na przejecie tego biznesu macie zapewnione rezerwacje na 2 lata do przodu. Ponadto Właściciel wraz z General Manager oferują pomoc we wdrożeniu się w biznes. Hotel działa cały rok, a opiekuje się nim sztab profesjonalistów oddanych temu miejscu. Obiekt jest utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym z dużą dbałością o każdy szczegół.

Jakie rekomendacje najczęściej wystawiają Klienci?

„Pyszne jedzenie, ciepła i rodzinna atmosfera, wyjątkowe i indywidualne podejście do Klienta. Hotel zadbał o każdy detal. Standard na najwyższym poziomie”

Tutaj też zorganizujesz szkolenie, konferencję, kameralne spotkanie biznesowe, a także przyjęcie weselne w stylu rustykalnym lub boho.

W tym miejscu Twój weekendowy wyjazd za miasto będzie czasem spędzonym wśród zieleni, śpiewu ptaków oraz kojącej ciszy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Loading...