Triki domu w stylu modern country zobacz nowy odcinek na YT

W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam genialny dom stworzony przez Karolinę autorkę jednego z największych blogów wnętrzarskich w Polsce House Loves

HOUSE LOVES BLOG

House Loves to jeden z największych blogów wnętrzarskich w Polsce, którego autorką jest Karolina Zagrodzka. To miejsce, gdzie Karolina dzieli się swoją miłością do budowy domu, projektowania wnętrz i jednocześnie – fotografii, dlatego blog wyróżnia się rzetelnymi i rzeczowymi treściami, które zdobyły serca wielu czytelników, ale także jurorów wielu konkursów. W 2015 HOUSE LOVES znalazł się w finałowej trójce swojej kategorii konkursu BLOG ROKU. Został także wyróżniony w TOP 10 blogów wnętrzarskich 2017 i wielu innych rankingach.

Karolina jako Projektant Wnętrz, Inżynier Budownictwa oraz Fotograf, przekazuje swoją wiedzę, pisząc wiele poradnikowych postów i szczegółowych tutoriali DIY, pokazując w nich, że można łączyć funkcjonalność z pięknem. Wszystkie sesje zdjęciowe na blogu są autorskie i wykonane nie tyloko w prywatnym domu Karoliny, ale także u jej klientów. Wnętrza HOUSE LOVES wyróżniają się prostotą, elegancją, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

Całość do zobaczenia tutaj https://youtu.be/ZfZiNt2bsCE

Do zobaczenia w pięknych wnętrzach

Magdalena i Grzegorz Wysok

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Loading...