Styl eklektyczny – co to za styl?

Styl na który zdecydowała się Ania to styl eklektyczny, który owszem daje nam nieograniczone możliwości urządzania wnętrz, nie ogranicza naszej wyobraźni, daje poczucie wolności i swobody ale to jeden z trudniejszych stylów bo tak naprawdę każdy szczegół jest tu dopracowany, tak aby w pozornym chaosie jednak odnaleźć ten wspólny mianownik. Jak osiągnąć taki stylowy efekt zobaczycie w naszym najnowszym odcinku. Kliknij tutaj

Przed nami jeden z najbardziej zwariowanych stylów: pełen sprzeczności, kolorów, kontrastów i kierunków artystycznych. Styl eklektyczny, bo o nim mowa, nie umie zdecydować się na jeden nurt, dlatego umiejętnie je łączy.

Anię, projektantkę wnętrz i jej nieoczywiste wnętrze wypatrzyłam na Instagramie i zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Pomyślałam sobie, wreszcie coś oryginalnego, odważnego i pięknego jednocześnie.

Wnętrze które urządziła dla siebie ma zaledwie 80 m2 na dwóch poziomach, kto się choć trochę urządzaniem interesuje wie jak trudne są nieduże powierzchnie i to jeszcze na dwóch poziomach.

To była akurat najtrudniejszy czas w życiu Ania, właścicielki mieszkania które w całości możecie zobaczyć tutaj

Właśnie zmarła dla niej bardzo bliska osoba, a na wykończenie wnętrz miała tylko 2 mc, bo bardzo chciała przeprowadzi się do nowego mieszkania, żeby choć trochę zapomnieć o tym co się wydarzyło. Jej determinacja i dobre planowanie pomogły w podołaniu wyzwania, które sama sobie zarzuciła.

Zapraszamy tutaj

Widok na salon w części otwartej z kuchnią i jadalnią

Pokój młodszej córki na górnym poziomie fantastycznie doświetlony przez okna dachowe tzw kolankowe

Całość na naszym Youtube

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Loading...