O NAS

Magda i Grzegorz Wysok

Prywatnie jesteśmy parą od 12 lat, poznaliśmy się pracując w tym samym Biurze Nieruchomości.
 
Wspólnie wychowujemy trójkę dzieci, wciąż pozostając aktywni zawodowo.
 
W 2017 roku stworzyliśmy kanał na Youtube „Kręcimy Nieruchomości”, i od tego czasu raz w tygodniu prezentujemy Wam niezwykłe i wyjątkowe nieruchomości, które są na sprzedaż.
 
Pokonaliśmy długa drogę do miejsca, w którym jesteśmy teraz, jednak nie żałujemy ani jednego dnia. A jeżeli chcielibyście wiedzieć skąd bierzemy siłę do spełniania marzeń to odpowiedź jest tylko jedna – od siebie nawzajem. To jest nasza tajna MOC.

Magda Wysok

Na co dzień kieruje się maksymą, że „sukces jest tylko dla tych, którzy wygrali ze swoimi słabościami i przyzwyczajeniami”.
 
Jestem przede wszystkim praktykiem, nie lubię teoretyzowania.  Idealnie czuję się podczas pracy z bardzo wymagającymi klientami. Gdybym nie była agentką nieruchomości, na pewno realizowałabym się jako projektant albo stylista wnętrz. Póki co jestem dyplomowanym Home Stagerem.
 
Współprowadzę kanał „Kręcimy Nieruchomości”, który prowadzę razem z Grześkiem. Zajrzyj tutaj
 
Prywatnie jestem mamą cudownej trójki.
 
Bloga, którego odwiedzasz założyłam po to, aby pokazać od zaplecza naszą pracę, nasze wybory oraz nieruchomości, którymi się zajmujemy.  Ponieważ lubię realizować się na wielu płaszczyznach i stawiać sobie ambitne cele, postanowiłam stworzyć miejsce, które mam nadzieję będzie pomocne również dla Ciebie.
 
Jeżeli jesteś agentką lub agentem nieruchomości, prowadzisz własne biuro lub zamierzać pracować w tym zawodzie, postaram się pokazać Ci na tyle dużo zaplecza naszej pracy, abyś mogła/mógł uniknąć wielu błędów i aby Twoja droga była dużo przyjemniejsza i krótsza od naszej.
 
Jakiś czas temu uwierzyłam w to, że każdy z nas ma konkretne zadanie do wykonania, choć osobiście uważam że wcale nie JEDNO a WIELE.
Jednym z moich zadań, które wyznaczyłam sobie jest budowanie dobrobytu opartego na wiedzy i szlachetnych wartościach.
 
Skończyłam dziennikarstwo i zaraz po studiach trafiłam szczęśliwie do radia (I i III Program Polskiego Radia). Pracowałam tam już ponad 3 lata – zadowolona i niczego nie podejrzewająca, pewnego dnia całkiem przypadkowo zapragnęłam wiedzy o nieruchomościach (zrobiłam kilka kursów i trafiłam na staż do jednej z większych Agencji). Tak zostałam pośrednikiem.
 
Od tego czasu minęło ponad 13 lat, widziałam jak zmienia się i dojrzewa ten rynek. Wciąż marzyłam o tym, aby na poziomie światowym obsługiwać klienta tak, aby nie od stawać od innych rynków.
 
Z tej potrzeby powstał projekt Kręcimy Nieruchomości na YouTube, którego jestem pomysłodawcą i ambasadorem.
 
Chciałabym obudzić swoją wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami brokerów polskich, którym wciąż wydaje się że jest to zawód przypadku.
Pewność tego, że da się robić coś więcej, coś ponad – jest we mnie bardzo silna. Wierzę w to i dołożę starań, aby tak się stało.
 
Zapraszam Cię na nasz kanał, który powstał z fascynacji do dóbr luksusowych, z pasji do fotografii, designu i chęci tworzenia wyjątkowych rozwiązań. Znajdziesz tam oferty skrojone na miarę, perfekcyjnie dopasowane do Twojego stylu życia. Zajrzyj teraz
 
Po godzinach uwielbiam czytać, słuchać audiobooków i udowadniać, że wciąż mogę nauczyć się nowych rzeczy, nawet tych które kiedyś mnie przerażały ( w tym roku nauczyłam się jazdy na łyżwach i moja córka jest ze mnie naprawdę dumna). Cieszę się z małych rzeczy i znajduję w nich odpoczynek.
 
Zapraszam Cię do lektury tego bloga.
 
Chcesz zostać ze mną w kontakcie zapisz się do newslettera

Grzegorz Wysok

Z rynkiem nieruchomości jestem związany od 2006 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywałem podczas pracy dla największych biur obrotu nieruchomościami odpowiadając za sprzedaż, kontakty, opiekę nad kluczowymi Klientami oraz negocjacje strategiczne.
 
Moją największą pasją są nieruchomości, posiadam dużą wiedzy o rynku. Uwielbiam nowe technologie i staram się zawsze podążać za trendami. Wciąż się rozwijam, bo skuteczność to dla mnie klucz do sukcesu. Kocham pracę z klientem, prezentację nieruchomości i cały proces sprzedaży. Jestem organizatorem wydarzenia “Nieruchomości z klasą”, współautorem książki “Patent sprzedawcy” i współtwórcą kanału na Youtube ,,Kręcimy Nieruchomości”.

Od 2018 roku związany jestem z największym w Warszawie biurem nieruchomości luksusowych Partners International które w 2020 roku zostało nagrodzone statuetką najlepszego biura nieruchomości w woj. mazowieckim.

Jestem absolwentem wydziału prawa na KUL , licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami. Dyplomowanym Home Stagerem. Przeprowadziłem już z sukcesem wiele transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Dzięki swojemu pełnemu zaangażowaniu zawsze staram się zapewnić swoim Klientom unikalną przewagę konkurencyjną, a współpracownikom szereg inspiracji i pomysłów. Największą nagrodą są dla mnie powracający Klienci i liczne rekomendacje oraz polecenia jakie zdobywam od swoich Klientów. Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Kocham filmy i produkcję filmową, nowe technologie. Uwielbiam gotować  szczególnie kuchnię polską i śródziemnomorską, koniecznie z dodatkiem dobrego wina. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i 3 dzieci, które pochłaniają mi każdą wolną chwilę.

Loading...